Lashing Hizmeti

Lashing Hizmeti

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz,

Bildiğiniz üzere Bayka Lashing markası ile sevk ettiğiniz üretmiş olduğunuz ürünlerin yüklendiği konteynerler için hali hazırda sizlere yük sabitleme hizmeti vermekteyiz. Sağlamış olduğumuz konteyner lashing hizmeti 2013 yılından bu güne denk aralıksız olarak devam etmekte olup sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ancak 2016 yılı planlarımız dahilinde ana iştigal konumuz olan ağır nakliye ve lojistik sektörüne yoğunlaşmak olduğundan lashing markamızı, ekibimizi ve teçhizatlarımızı farklı bir marka ile birleştireceğimizi aktarmak isteriz.

Bu birleşmedeki amacımız, sizlere daha profesyonel ve daha kaliteli hizmet sunmaktadır. Bizlere olan güveninizin karşılığı olarak bu birleşimi sağlamaktan onur duyacağımızı aktarmak isteriz. Bundan sonraki süreçte bizlerden talep edeceğiniz lashing hizmeti için fiyatlandırma ve yönlendirmeyi birleştiğimiz firma üzerinden yapacağımızdan tüm operasyonu diğer firma üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

Taşımacılık sektöründe her daim yanınızda olacağımızı ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için yoğun çaba içinde olacağımızı bilmenizi rica ederiz. Bu zamana kadar sağlamış olduğunuz tüm desteğiniz için minnetlerimizi sunar, tüm ekibimiz adına çalışmalarınızda esenlikler dileriz.