Hakkımızda

Hakkımızda

Bayka Lojistik, kuruluş yıllarından itibaren müşterilerinin yaratıcı çözüm ortağı olma kimliğini kendisine misyon olarak benimsemiştir. Bu doğrultuda hizmetin her alanında problem çözen değil, problemlerin önüne geçen bir hizmet anlayışı kurum kültürü olarak benimsenmiştir.

Kendi alanında uzman operasyon ekibi, devamlı eğitimler ile sürüş kabiliyetleri artırılan sürücüler ve modern teknoloji entegrasyonunu tamamlanmış Euro 5 ve Euro 6 cinsi araçlar ile kapıdan-kapıya taşımacılık hizmetini en güvenilir halde sunmaktadır.Tüm operasyonlarımız tecrübeli ve konusunda uzman bir ekip tarafından planlanmaktadır ve eğitimli sürücülerimiz tarafından yürütülmektedir.

Her biri konusunda uzman ekibimiz ile zamana ve gelişen teknolojiye uygun çözümler sunarak müşterilerimize kaliteli, sorunsuz, zamanında ve güvenli bir taşıma hizmeti vermekteyiz.

Taşıdığımız yükler, nakliyecinin sorumlulukları ile ilgili en kapsamlı şekilde sigortalanmaktadır.
Yurtiçi taşımalarımız için Mali Mesuliyet Sigortası ve yurtdışı taşımalarımız ise CMR sigortası güvencesi altında yapılmaktadır.

CMR sigortası; uluslararası karayolu taşımacılığı yapan taşıyıcı firmalarının, yaptıkları taşımalar ile ilgili olarak CMR konvansiyonu kararlarından kaynaklanan hukuki sorumluklarını, poliçede belirten şart ve limitler ile teminat altına almaktadır.
Bu teminat kilogram (kg) bazında olmak ile beraber olası hasarlarda CMR konvansiyonu m.23/3 uyarınca “sınırlı sorumluluk ilkesi” işletilmekte olup hasarlı malın eksik brüt kg ağırlığı başına 8,33 SDR sınırlıdır.

Firmamızın bilgileri ve üye olduğu resmi kuruşlar ise aşağıdaki gibidir;

Vergi Dairesi      : ULUÇINAR
Vergi Numarası : 1530526377

GEBZE TİCARET ODASI
Oda Kayıt no     : 22686
Ticaret sicil no  : 18268
MERSIS no         : 6682639476937376

DENİZ TİCARET ODASI
Kayıtlı üye no   : DTO-218053

İMMİB HİZMET İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
Birlik sicil no    : 12/73313

TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ
Kayıt no            : 2013/19183

Yukarıdaki bilgiler firmamızın resmi kayıtlı bilgileri olup, izin almaksızın dağıtımı ve kullanımı yasaktır. Firmamız hakkında daha çok bilgi ve belge ihtiyacının oluşması durumunda 0-262 654 2024 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak gerekli yardımı alabilirsiniz.