Hollanda nakliye

Hollanda nakliye

Düzenli sefer hatlarımız arasında bulunan Hollanda için, komple ve parsiyel nakliye hizmeti sunabilmekteyiz. Parsiyel gönderilerimiz haftalık olarak cuma günleri araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Hafta içi depolarımıza kabul edilen ürünler cuma günleri araçlara yüklenerek çıkış gümrüklerine sevk edilmektedir. Genellikle parsiyel çıkış gümrüğümüz Erenköy veya Halkalı Gümrük Müdürlüğüdür. Komple nakliyeler de ise bilindiği üzere yükleme yeri, zamanı ve çıkış gümrüğü müşteri tasarrufunda olmaktadır. Müşterilerimizin komple taşıma öncesinde firmamıza gerekli bilgileri aktarmasına binaen gerekli reaksiyonlar alınır ve organizasyon bu doğrultuda devam eder.

Hollanda parsiyel nakliye taşımalarımızda teslimat noktası direkt müşteri adresidir ve Almanya ya girişte gümrükleme işlemleri tamamlanan araçlarımız, alıcılar ile temas kurularak boşaltma termini yapılıp direkt adreslerine doğru sevk edilmektedir. Suben/Avusturya adresinde mevcut ofisimiz üzerinden Hollanda için ihracat ve ithalat gümrükleme hizmeti sunabilmekteyiz.

Hollanda komple nakliye taşımalarımızda ise yüklemede olduğu gibi boşaltma gene müşteri adresidir, gümrüğü tamamlanan araç müşteri adresine doğru yola çıkar ve ürünleri teslim eder.

Hollanda nakliyelerinde bilinmesi gereken husus A-TR teminidir, gönderilerinizin gümrüğünü yaptığınız aşamada gümrük müşavirliği firmanıza A-TR tahsisi ile ilgili özel bilgi vermenizi rica ederiz. Bu evrak dolaşım belgesi olmak ile birlikte Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki anlaşma çerçevesinde A-TR ile Hollanda ya giriş yapan ürünler gümrük vergisinden muaf olup, sadece KDV ile millileşmektedir.