İran nakliye

İran nakliye

Düzenli sefer hatlarımız arasında bulunan İran için, komple ve parsiyel nakliye hizmeti sunabilmekteyiz. Parsiyel gönderilerimiz haftalık olarak cuma günleri araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Hafta içi depolarımıza kabul edilen ürünler cuma günleri araçlara yüklenerek çıkış gümrüklerine sevk edilmektedir. Genellikle parsiyel çıkış gümrüğümüz Erenköy veya Halkalı Gümrük Müdürlüğüdür. Komple nakliyeler de ise bilindiği üzere yükleme yeri, zamanı ve çıkış gümrüğü müşteri tasarrufunda olmaktadır. Müşterilerimizin komple taşıma öncesinde firmamıza gerekli bilgileri aktarmasına binaen gerekli reaksiyonlar alınır ve organizasyon bu doğrultuda devam eder.

İran parsiyel nakliye taşımalarımızda teslimat noktaları gümrükler olmak ile birlikte araçlarımızın gümrüğe varışı ile beraber alıcılar ile temas kurularak araç varışı ve gümrükleme ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. İran’ın muhtelif şehir ve gümrüklerinde bulunan ofislerimiz ve acentalarımız üzerinden ayrıca müşterinizin adına gümrükleme hizmeti de verebilmekteyiz.

İran komple nakliye taşımalarımızda ise yüklemede olduğu gibi boşaltma gene müşteri adresidir, gümrüğü tamamlanan araç müşteri adresine doğru yola çıkar ve ürünleri teslim eder.

İran nakliyelerinde bilinmesi gereken husus sevk edilecek ürünlerin FBL ile ülkeye giriş yapmasıdır. Bu evrak olmaksızın alıcılar ürünleri alamaz ve gümrük işlemleri yapamazlar. Bahse konu evrağı nakliye aşamasında firmamız sizler için tahsis etmekte ve varışta müşterilerinize teslim etmekteyiz.