Türkmenistan nakliye

Türkmenistan nakliye

Düzenli sefer hatlarımız arasında bulunan Türkmenistan için, komple ve parsiyel nakliye hizmeti sunabilmekteyiz. Parsiyel gönderilerimiz haftalık olarak cuma günleri araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Hafta içi depolarımıza kabul edilen ürünler cuma günleri araçlara yüklenerek çıkış gümrüklerine sevk edilmektedir. Genellikle parsiyel çıkış gümrüğümüz Erenköy veya Halkalı Gümrük Müdürlüğüdür. Komple nakliyeler de ise bilindiği üzere yükleme yeri, zamanı ve çıkış gümrüğü müşteri tasarrufunda olmaktadır. Müşterilerimizin komple taşıma öncesinde firmamıza gerekli bilgileri aktarmasına binaen gerekli reaksiyonlar alınır ve organizasyon bu doğrultuda devam eder.

Türkmenistan parsiyel nakliye taşımalarımızda teslimat noktaları gümrükler olmak ile birlikte araçlarımızın gümrüğe varışı ile beraber alıcılar ile temas kurularak araç varışı ve gümrükleme ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Türkmenistan’ın muhtelif şehir ve gümrüklerinde bulunan ofislerimiz ve acentalarımız üzerinden ayrıca müşterinizin adına gümrükleme hizmeti de verebilmekteyiz.

Türkmenistan komple nakliye taşımalarımızda ise yüklemede olduğu gibi boşaltma gene müşteri adresidir, gümrüğü tamamlanan araç müşteri adresine doğru yola çıkar ve ürünleri teslim eder.

Türkmenistan nakliyelerinde bilinmesi gereken husus sevk edilecek ürünlerin GTIP sistem kodları muhakkak taşıma evraklarına eklenmelidir. Firmamız taşıdığı tüm ürünler için bilgi ve tecrübesi ile işlemlerini eksiksiz tamamlayarak, ürünlerinizin gümrük kapılarında beklemelerini engellemektedir.